Teknoloji

Crime Boss: Rockay City Oyuncu Kadrosuyla Şaşırtıyor!

The Game Awards 2022 kapsamında birçok sürpriz duyuru yapıldı. Aralarında en dikkat çekici olanlardan biri, Suç Patronu: Rockay Şehri oldu. Ancak oyunun ötesinde, takımdaki oyunculara büyük bomba denilebilir. Yani ekibinin bile bu oyunu satacağına şüphe yok diyebiliriz.

505 Games ve Epic Games firmasının imzasını taşıyan oyun, INGAME STUDIOS tarafından geliştiriliyor. PC için (Epic Oyun Mağazası) 28 Mart 2023Crime Boss: Rockay City, yılın ilerleyen zamanlarında PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşacak.

Crime Boss: Rockay City Kulağa Son Derece Tartışılabilir Geliyor

90’lı yıllarda Florida eyaletinde geçen organize suç oyununda başrolü Michael Madsen oynarken, Kim Basinger, Damien Pitier, Danny Trejo, Danny Glover ve Chuch Norris gibi isimler eşlik edecek. Gördüğünüz gibi taş gibi sağlam bir takım var.

Hikayeye göre, eski kabahatin işvereni Tahtalı köyüne geldikten sonra bir güç mücadelesi başlar ve birçok aday amansız bir taht mücadelesine girişir. Biz ise mürettebatımızı yeteneklerine ve uzmanlık alanlarına göre seçerek yürek gerektiren görevler üstlenecek, soygunlar yapacak ve zirveye oturmaya çalışacağız.

Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan, tercihen tek başınıza veya dört kişiye kadar kooperatif PvE olarak oynayabileceğiniz oyun için aşağıdaki duyuru fragmanına göz atmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu