Haber

Çubuk’ta görev süresi dolan savcı ve hakimlere veda yemeği

Ankara’nın Çubuk ilçesinde görev süreleri sona eren Cumhuriyet savcıları ve hakimler için veda yemeği verildi.

Muş Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Çubuk Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Kantar, Adana Cumhuriyet Savcılığına atanan Çubuk Cumhuriyet Savcısı Hamide Arık Sezgin, İstanbul Yargıçlığına atanan Çubuk Yargıç Hasret Çelik ve Pazarcık Cumhuriyet Savcılığına atanan Çubuk Yargıcı Alper Keleş için meslektaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.

Hüseyin Kantar burada yaptığı konuşmada, birlikte çalıştıkları sürece uyum içinde çalıştıklarını belirterek, çalışma arkadaşlarına yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

İlçede her kesimiyle çok uyumlu bir misyon dönemi geçirdiğini belirten Kantar, düzenlenen program için tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Çubuk Kaymakamı Adem Keleş, kamu görevlilerinin belli bir süre sonra iş yerlerine veda ettiğini belirterek, “Dördüncü yılımı doldurdum, beşinci yılıma girdim. Atanan hakim ve savcılarımıza üstün görev anlayışları ve Çubuk’ta gösterdikleri emek için teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ilçede adaletin sağlanması için değerli görevler üstlenen hakim ve savcılara teşekkür etti.

Keleş ve Demirbaş, atanan hakim ve savcılara teşekkür plaketi takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu