Ekonomi

Hepsiburada, Şekerbank ile kadın kooperatiflerine destek veriyor

Hepsiburada, kadın kooperatiflerini desteklemek için Şekerbank ile işbirliği yaptı.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre kapsayıcı ve sürdürülebilir ekonomik büyümenin kadınların iş gücüne katılımı ve ticarette güçlenmesiyle mümkün olacağına inanan Hepsiburada, HepsiAds dijital reklamları ile bünyesinde satış yapan kadın kooperatiflerine finansmana erişim sağlıyor. Şekerbank işbirliğiyle 10 bin TL değerinde ek ve bankacılık ürün ve hizmetleri. .

Finansman ihtiyaçlarını karşılamak ve işlerini büyütmek isteyen kadın kooperatifleri de Şekerbank’tan 250 bin TL’ye varan nakit desteği alabilecek. Kampanyaya katılan Şekerbank müşterisi kadın kooperatifleri de 1 yıl süreyle POS ücreti muafiyeti ve ücretsiz EFT/havale hakkına sahip olacak.

Şekerbank’ın kadınlara sunduğu “Bütçem Benim Bonus Kartım” yıllık kart ücretinden 1 yıl süreyle ücret alınmazken, katılımcılar Hepsiburada siparişlerinde ücretsiz kargo, ücretsiz fotoğraf çekimi, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü E-Ticaret ve Şekerbank ücretsiz olarak dağıtıldı. Ayrıca finansal okuryazarlık eğitim olanaklarından da yararlanabilecekler.

Hepsiburada ve Şekerbank iş birliği ile dijital reklam destek paketi kapsamında kadın kooperatiflerine 20 milyon TL satış hacmi oluşturulması hedefleniyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şekerbank KOBİ, Bireysel ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, kadınların üretime ve işgücüne daha aktif katılımı için kadın bankacılığı yaklaşımlarına değinerek, “Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz. dijital kanallarımız aracılığıyla kapsayıcı finans alanında dijital bankacılık ürünlerimiz, kadınlara özel işletmeler, yatırım kredileri, kredi kartları ve finansal okuryazarlık eğitimlerinin yanı sıra kadın kooperatiflerimizi destekliyor ve birlikte üreten kadınların işlerini büyütüyoruz.Teşekkürler Hepsiburada ile iş birliği yaptığımız ‘Girişimci Kadınlar için Teknoloji Gücü’ programına Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar kadın üreticilerimizin pazarlama faaliyetlerini güçlendiriyor, satış fırsatlarını genişletiyor ve söz konusu işletmelere yol göstererek güçlenmelerini hedefliyoruz. kadın girişimcilerimizin ürünlerini daha geniş pazarlara ulaştırmak ve satışlarını artırmak… Bunu başaran ilk banka olarak kadınlarımızın üretimlerini sürdürmeleri için her zaman yanlarında olacağız.”

Hepsiburada Ticaret Grup Başkanı Ender Özgün, kadın girişimcileri desteklemek için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayarak, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Hepsiburada olarak 2017 yılından bu yana Kadın Girişimciler İçin Teknoloji Gücü programımızla eğitim, pazarlama ve operasyon süreçlerinde girişimcilik alanında kadınlara destek oluyoruz. Bugüne kadar e-ticaret ekosisteminin her alanında ve programımızla kadınların yanında yer aldık. 220’ye yakın kadın olmak üzere 43 binden fazla kadın girişimciye destek verdik.Kadın kooperatiflerine ve 30 sivil toplum kuruluşuna katkı sağladık.Şekerbank ile yaptığımız yeni iş birliği ile kadın kooperatiflerinin mali engelleri aşmasına yönelik desteğimize bir yenisini daha ekledik. Bu dönemde de Hepsiburada olarak bugüne kadar olduğu gibi tüm imkanlarımızı sunarak girişimci kadınları güçlendirmeye devam edeceğiz.”

HepsiAds ile satışları artırma fırsatı

Hepsiburada’nın “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programının avantajlarına ek olarak, dijital reklam desteği ve bankacılık ürün ve hizmetleriyle her kadın kooperatifine 10 bin TL’ye finansmana erişim imkanı sunuyor. İlgili iş birliği ile HepsiAds dijital reklam ekine toplam 2 milyon TL maliyetle ulaşılması hedefleniyor.

Kampanyaya katılan kadın kooperatifleri, Hepsiburada’nın yeni nesil dijital reklam çözüm ve teknolojilerini sunduğu “HepsiAds” ile e-ticaret hacimlerini daha hızlı ve kararlı bir şekilde büyütebilecek. Satış yapan her 3 işletmeden 1’inin e-ticarete başladığı ilk e-ticaret platformu konumunda olan ve Türkiye’de e-ticaret ekosisteminin büyümesine katkı sağlayan Hepsiburada, HepsiAds reklam analizi ile birlikte satıcıların işlerini ve mağazalarını aramalarda üst sıralara çıkarmak. Uygulama ve web üzerinde stratejik olarak konumlandırılmış görsel ve görsel reklamlar ile satıcıların ürünler hakkında farkındalık yaratabilecekleri ve tüm kampanyalarını duyurabilecekleri en verimli reklam alanlarını sunar.

Kurulumu, yönetimi ve kullanımı son derece kolay olan HepsiAds’ten yararlanan işletmeler, Hepsiburada’ya verdikleri reklamlar sayesinde trafiklerini 10 kat, satışlarını ise 3 kat artırma fırsatı yakalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu