Haber

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu’na ‘gizli’ görüşme gönderiyor!

CHP’de Ekrem İmamoğlu eliyle Genel Lider Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik “değişim” adı altında başlatılan “darbe girişimi”, video konferans toplantısının patlamasıyla doruk noktasına ulaştı. Kılıçdaroğlu, katıldığı bir televizyon programında tüm bu olayları yorumladı. Kılıçdaroğlu, “CHP’nin değişime değil, yenilenmeye ihtiyacı var.” söz konusu.

Bu durum “CHP’de kaset savaşları mı başladı?” sorusunu akıllara getirdi. Çünkü Genel Önder Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhalifleri kaset komplosuyla birer birer devre dışı bırakıldı. Ayrıca Kılıçdaroğlu’nun seçim öncesi TBMM’de düzenlediği son grup toplantısında gözyaşlarına boğulan Özgür Özel ve Engin Özkoç, İmamoğlu’nun bilinmeyen toplantısına katıldı.

CHP’li Özgür Özel ise kendisini savunarak istifa etmeyeceğini söyleyerek, “Konuşmaya devam edeceğim” dedi. Engin Özkoç, “Değişim insanların talebi, İmamoğlu ile görüşüyorum” dedi.

KILIÇDAROĞLU’DAN İMAMOĞLU’YA CEVAP: CHP’NİN DEĞİŞMEYE DEĞİL YENİLENMEYE İHTİYACI VAR

CHP’de Kılıçdaroğlu’na yönelik ‘değişim’ telaffuzuyla ‘darbe’ girişimi büyük bir yankı uyandırdı. Kılıçdaroğlu, katıldığı bir televizyon programında tüm bu olayları yorumladı.

Kılıçdaroğlu, “Hiçbir şey değişmez. Her şey değişir, mevsimler, insanlar, moda, ders kitapları ve bilim değişir. Felsefenin değişmesi gerekmiyor, olduğu gibi devam edecek. CHP’nin değişmeye değil yenilenmeye ihtiyacı var. Biz 100 yıllık bir partiyiz, geleneğimiz değişmez” dedi.

tire-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu