Haber

Marmaris Gençlikspor’dan 24 Maçta 23 Galibiyet

Marmaris Belediyesi Gençlik spor Üç branşta oynanan 24 maçın 23’ünü kazandı. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Kulübümüzü üç ana branşta Türkiye çapında yarıştırdık. Bunların hepsi geleceğimiz için ve Marmarisli gençlere yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Marmaris Belediyesi Gençlikspor; Futbol, ​​basketbol ve voleybolda değerli başarılara imza attı. Kulüp takımları son üç haftada 9’u futbol, ​​11’i voleybol, 4’ü basketbol olmak üzere toplam 24 maç oynadı. Türkiye finali, bölge finali ve klasman maçlarının da yer aldığı karşılaşmalarda 23 galibiyet ve 1 beraberlik elde eden grupların performansı hem taraftarları hem de teknik ekibi sevindirdi.

Bir ilçenin kalkınması için sporun olmazsa olmaz olduğunu belirten Önder Oktay, şunları söyledi:

“Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren tesislere, altyapıya ve spor eğitimlerine ağırlık verdik. Marmaris Belediyesi Gençlikspor kanalıyla yüzlerce öğrenci spor okullarında eğitim aldı. Kulübün alt yapı takımlarına transfer olanlar oldu. kulübümüz üç ana branşta Türkiye çapında yarışıyor. Bunların hepsi geleceğimiz için ve Marmaris gençliğine yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Marmaris Belediyesi Altyapı Spor Lideri Hasan Yaylalı, sonuçların kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Gençler için çalışmaya ve onları daha üst seviyelere çıkarmaya devam edeceğiz. Aldığımız sonuçlar, çabalarımızın ne kadar doğru olduğunu, çabalarımızın boşa olmadığını gösteriyor.” Tüm sporcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum’ dedi.

haber-kahramankazan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu