Teknoloji

Mercedes-Benz Türk, Euro 6 motorlarını sıfırlıyor

Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında başlattığı Satış Sonrası Hizmetler programlarından biri olan ‘Sıfır Gibi Motor’ ile iç piyasada Euro 6 motorlu otobüs ve kamyonlara kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Programda Mercedes-Benz Türk güvencesiyle yürütülen süreçte bir motor 5 iş günü içerisinde tamamen yenileniyor. Yenilenen motorlar Mercedes-Benz Türk tarafından kilometre limiti olmaksızın 1 yıl süreyle sıfır yedek parça ve personel garantisi altındadır.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Tolga Bilgisu, müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda sundukları hizmet ve imkanları her zaman yenilediklerini belirterek, ”Toplumsal faydanın sürekliliği için uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen motor yenileme işleminin ardından hızlı teslimata büyük önem veriyoruz. Her alanda üstün performans ve kaliteyi garanti eden çalışma ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak temel sorumluluklarımızdan biridir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler doğrultusunda cazip koşullarda sunduğumuz bu hizmeti daha da yaygınlaştırmak ve önümüzdeki yıllarda kapasitemizi artırmak için yatırımlarımıza devam edeceğiz.”söz konusu.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Sonrası Teknik Operasyonlar Grup Müdürü Selim Eyüboğlu, “Müşterilerimizin satış ve satış sonrası beklentilerini karşılayarak ihtiyaçlarına en doğru hizmetleri sunarken, hizmet ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün zenginleştirmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar başarıyla yürüttüğümüz ‘Sıfır Gibi Hizmet’ programımıza pazar taleplerini karşılayarak büyüyerek devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

haber-pazaryeri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu