Haber

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin Görevinin Başına Döndü

Bir süre önce ani bir rahatsızlığa yakalanan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, alkışlar ve çiçeklerle görevinin başına döndü. Belediye binası önünde kurum çalışanı tarafından karşılanan Önder Engin, “Kısa bir tedavi sürecinin ardından tekrar birlikte olacağız dedik. Vatandaşlarımızın dualarıyla yeniden beraberiz, baş başayız. Meslektaşlarımızla birlikte Narlıdere’miz ve vatandaşlarımız için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.” konuştu.

2 Ağustos Çarşamba günü katıldığı bir canlı yayında aniden rahatsızlanarak tedavi süresi kısalan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, alkışlar ve çiçeklerle görevinin başına döndü. Belediye binası önünde kurum çalışanı tarafından karşılanan Önder Engin, geçmiş olsun dileklerini ileten çalışma arkadaşlarına tek tek teşekkür etti. Daha sonra göreve gelen Önder Engin, belediye çalışanından çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Kısa bir tedavi sürecinin ardından görevinin başına döndüğü için çok mutlu olduğunu söyleyen Engin, şunları kaydetti:

“Sağlık çalışanlarımızın özverisi ve vatandaşlarımızın duaları ile bu sıkıntılı dönemi çok şükür kısa sürede atlattık. Genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, başkan yardımcılarımıza, Valimize, milletvekillerimize, İzmir’imize. Yaşadığım bu ani hastalık nedeniyle desteğini hiçbir zaman kaybetmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer.” e, 30 ilçe belediye başkanımız, İzmir İl Emniyet Müdürümüz, kaymakamlarımız, CHP ailemizin her bir ferdi, partisi ne olursa olsun tüm partilerin il ve ilçe yöneticileri ve bürokratları. İyileşmemde büyük emeği olan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İl Sağlık Müdürümüze. Medicana International İzmir Hastanesi Başhekimliği ve ekibine ve çalışanlarına, doktor ve hemşirelerimize şükranlarımı sunarım. Sosyal medyadan açıklama gönderen, arayıp soran vatandaşlarımıza en derin şükranlarımı sunuyorum. Kısa bir tedavi sürecinden sonra tekrar ortada olacağımızı söyledik. Vatandaşlarımızın duasıyla yine ortadayız, görevimizin başındayız. Meslektaşlarımızla birlikte Narlıdere’miz ve vatandaşlarımız için üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz.”

Kaynak: ANKA / Yeni

haberkarapurcek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu