Haber

Özalp Kaymakamı Nasır, başarılı sporcuyu kabul etti

Van’ın Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Nasır, bilek güreşinde usta olan Ferhat Tapkan’ı kabul etti.

gençlik ve Sporİl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından düzenlenen bilek güreşi müsabakalarında yarışan Özalp Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ferhat Tapkan, Gençler A50’de sol kolda il, sağ kolda il ikincisi oldu. kilo erkekler kategorisi.

Sporcu Tapkan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Cüneyt Arvas’ı kabul eden Nasır, gençlerin boş zamanlarını sporla geçirmesinin değerli olduğunu söyledi.

Sporcuya başarılar dileyen Nasır, “Kaymakamlık olarak ilçemizdeki gençlere elimizden geldiğince boş zamanlarını değerlendirmeleri için destek olmaya çalışıyoruz. Özellikle açılan kurslarda gençler hem kendilerini geliştiriyor.” becerilerini geliştirmek ve boş zamanlarını daha faydalı şeylerle değerlendirmek.Bölgesel yarışmalarda ilimizi temsil etmeye hak kazanan öğrencimizi tebrik ederiz.” dedi.

Tapkan, “Bölgesel müsabakalarda iyi dereceler elde ederek Türkiye birincisi olmak istiyorum. Milli takım içerisinde başarıyı hedefliyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu