Haber

Pirlo Karagümrük’ten ayrıldı mı? Pirlo Karagümrük’ten neden ayrıldı?

Pirlo Karagümrük’ten ayrıldı mı? Soru futbolseverler tarafından araştırılıyor. teknik direktör fatih karagümrük andrea pirlo görevine son verdi. Dönem başında İstanbul grubuyla 1 yıllık sözleşme imzalayan İtalyan teknik direktör için yapılan açıklamanın ardından Pirlo, Karagümrük’ten ayrıldı mı? Pirlo Karagümrük’ten neden ayrıldı? sorular arandı.

PİRLO KARAGÜMRÜK’TEN Mİ ÇIKTI?

teknik direktör fatih karagümrük andrea pirlo Görevine son verdi. Sezon başında İstanbul ekibiyle 1 yıllık sözleşme imzalayan İtalyan teknik direktör için kulüpten yapılan açıklamada, “Geleceklerini planlamaları için sezon sonuna kadar izin verdik. Pirlo ve teknik ekibiyle önümüzdeki sezona devam edemeyeceğiz.” ifadeler kullanılmıştır. Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre Fatih Karagümrük, teknik direktör Andrea Pirlo ile yollarını ayırdı. İtalyan teknik adam, İstanbul grubunda çıktığı 31 maçta 9 galibiyet, 11 beraberlik ve 11 mağlubiyet aldı.

Fatih Karagümrük’ten yapılan açıklamada, “Pirlo ve teknik ekibiyle önümüzdeki sezona devam edemeyeceğimiz gerekçesiyle geleceklerini planlamaları için sezon sonuna kadar izin verdik.” terimler kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu