Yaşam

Camdaki Kız’da İhanet! Hayri, Nalan’ı Laz Kız ile aldattı

Gülseren Budayioğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve başrollerini Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergenç, Enis Arıkan, Tuğrul Tülek ve Tamer Levent’in paylaştığı Camdaki Kız dizisi dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Eski eşiyle diyaloğunu kesmeyen ve aynı zamanda Nalan’la birlikte olan Hayri, gönlünü başkasına kaptırmıştı.

HAYRİ VE LAZ’IN KIZI YAKLAŞTI

Laz Kız, Hayri’nin dükkanına geldiğinde çok etkilenmiş ve arkadaşına “Adam taş gibi sanırım, parçalanıyor” demiş. Arkadaşını göndererek dükkanda kalan Laz Kız, Hayri’yi masasına davet etti. Laz Kız, gecenin ilerleyen saatlerinde yakınlaştığı Hayri’yi evine davet etti.

NALAN’ı aldattı

Hayri, Laz Kızı evinin kapısına kadar götürdü. Hayri tam dönecekken Laz Kız onu bırakmadı ve ikisi baş başa kaldı. Geceyi Laz Kız’ın evinde geçiren Hayri, kendisine saatlerce ulaşamayan Nalan’a dükkanda tartıştığını ve geceyi karakolda geçirdiğini söyledi.

“O LAZ KIZLA KİM GELİRSE AKLINIZI ALIR”

Dükkana gidip yakın arkadaşı Murat’la görüşen Hayri, “İçimden bir ses ‘durma güzel yaşa. Aşık olmadım ama her an aşık olabilirim Laz Kız olanları Sude’ye anlatırken Hayri’ye aşık olduğunu itiraf etti.

HAYRI YENİ BÖLÜM FRAGMESİNDE YASAK AŞKI KARIŞTIRIYOR

Dizinin 80. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayri, baş başa yemek yediği Laz Kız’a “Ben buradayım, her halimle buradayım. Çünkü yakalandım” der. Laz Kız ise “Bana yamuk yaparsan seni kırarım” diye cevap verir. Laz Kızı, Hayri’nin eski eşi ve kızlarının yaşadığı eve giderken Hayri, Nalan’la yüzleşir ve “Aşık oldum” itirafında bulunur. Sınır kriziyle ağlayan Nalan, Hayri’ye tokat atar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu