Haber

Vestel Gönüllüleri Foça’da Çevre Temizliği Yaptı

Vestel gönüllüleri “Kıvılcımlar”, Manisa’daki Çiftlik Parkı’ndaki mesire alanının ardından İzmir’in Foça ilçesine bağlı Çanak Koyu’ndaki alanı temizledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Vestel, çevre bilinçlendirme projeleri kapsamında İzmir’in “popüler” turizm merkezlerinden biri olan Foça’da düzenlenen çevre temizliği etkinliğine katıldı.

Güçlü Holding’in “Kıvılcımlar” hareketine bağlı 39 Vestel gönüllüsü, 9 Ağustos Çarşamba günü Foça Çanak Körfezi’nde çevre temizliği gerçekleştirdi. Etkinlikte toplanan 80 torba çöp daha sonra Foça Belediyesi çöp toplama ekiplerine teslim edildi.

Vestel, Zorlu Holding’in ekonomik büyümeyi artırmak, toplumsal faydayı artırmak ve çevreye olan etkisini azaltmak amacıyla başlattığı “Kıvılcımlar” hareketinden yola çıkarak teknoloji, Ar-Ge, inovasyon üstünlüğü ve insan odaklı yaklaşımıyla sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarını sürdürüyor. dönüşüm stratejisi.

Vestel, ürettiği iş ve hizmetlerle sadece şirketin değil, bireylerin de karbon ayak izinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

haber-altinyayla.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Mamak Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu